Журнал РОБОТОДАВЕЦЬ


Оформлення передплати

Період
Ціна
Вересень 2004 р.
10.00 
4 квартал 2004 р.
30.00 
1 квартал 2005 р.
30.00 
1 півріччя 2005 р.
60.00 
12 місяців 2005 р.
120.00 
Всі ціни вказані в грн. з ПДВ

Ваше замовлення

 

 

Рис.1. Завжди на твоєму боці.

 

Опис
Завжди на твоєму боці!
Інформація про підприємців, роботодавців, власників бізнесу, предмет та перспективи соціального діалогу між бізнесом, владою та профспілками, коментарі до нормативно-правових актів.
Передплатний індекс: 09707

 


З грудня 2003 року виходить у світ Всеукраїнське щомісячне видання – журнал „РоботодавецЬ”, заснований Спілкою орендарів і підприємців України.

Журнал популярний як у середовищі вітчизняного політикуму, так і серед підприємців. Поширюється у всіх регіонах України.

Його знають в Женеві та Варшаві, отримують дипломати посольств майже 60 країн світу. Він висвітлює європейський досвід соціально-трудових відносин, події, які відбуваються в сфері соціально – виробничого життя України, досвід власників бізнесу, людей, які завдяки власному підприємницькому хисту не лише стали успішними бізнесменами, а й надають змогу населенню мати пристойну роботу.

В журналі висвітлюється регуляторна політика, практика діалогу влади та бізнесу в столиці та в регіонах, життя бізнес-асоціацій, аналіз нормативно-правових документів, які визначають умови функціонування бізнесу тощо. Журнал допоможе Вам розібратися в хитросплетіннях вітчизняного законодавства, знайти надійних партнерів в Україні та за кордоном, стане Вашою інформаційною опорою.


 

Відіслати на e-mail

Ви можете відіслати інформацію про цей товар (його зображення, опис, ціни) на email. Введіть email (на який відсилається інформація) і натисніть кнопку 'Відіслати':