Про ТНТ-43
 
 
   
  Вітаємо вас !  
 
 
Ви знаходитесь в Українському промисловому супермаркеті "Трансфер нових технологій - 43" - інтернет-ресурсі, створеному для якнайповнішого задоволення потреб споживачів у якісних товарах та послугах.
Асортимент товарів (послуг та технологій), який постійно розширюється, представлено в електронному каталозі (ліве меню екрану).

Тут можна ознайомитися з властивостями товару, отримати інформацію про нього на свою електронну пошту, а також розмістити замовлення на нього.

Для замовлення товару:
1. Виберіть товар/товарну позицію, що Вас цікавить, у розділах та рубриках електронного каталогу.
2. Натисніть кнопку для внесення товару до Вашого замовлення.
3. У вікні, що з'явиться, виберіть необхідну Вам кількість товару. Таким чином Ви можете помістити у Ваше замовлення всі товари, що Ви хочете придбати.
4. Для перевірки та оформлення замовлення потрібно піти за зсилкою Ваше замовлення в лівому меню або на будь-якій зі сторінок товарів. У Вашому замовленні розміщені всі обрані Вами товари. Тут можна зкоригувати кількість товарів, видалити зайві позиції та перерахувати кінцеву вартість замовлення.
5. Для оформлення замовлення введіть свої дані й ще раз підтвердіть правильність інформації щодо замовлення.
Бажаємо Вам зручних покупок!

Для отримання анонсів щодо цікавих подій, різномінатних акцій та "гарячих пропозицій" працює підписка на розсику новин сайту.

До Ваших послуг пропонується зручна система пошуку по сайту (в електронному каталозі, на інфосторінках, по всьому сайту).. .

Познайомитись з виробниками (продавцями, торговими марками) марками Ви можете у "Виставковому залі", а отримати додаткову інформацію про властивості продукції - на відповідній інфосторінці.


 
 


 
  Про ТНТ-43  
 
 
 Інноваційне науково-виробниче підприємство "Трансфер нових технологій - 43" (м. Дніпропетровськ) створено у 2002 році для реалізації одного з інноваційних проектів Екологічного технологічного парку "Екоцентр - 43". Головним завданням інноваційного підприємства є комерціалізація наукових розробок і досягнень, набутих у процесі ліквідації 43 Ракетної армії Ракетних військ стратегічного призначення (м. Вінниця).

Ключовим напрямом стратегії з прискорення впровадження технологій переробки брухту металів, сплавів у порошки та виробництва металокераміки є просування вітчизняної продукції сучасними засобами комунікації, зокрема, Інтернет. Створення промислового Інтернет-супермаркету "ТНТ43" дозволить, згідно оцінок наукових консультантів компанії, вирішити низку практичних і важливих для малого підприємства завдань.

По-перше, це дозволить позиціонувати інноваційне підприємство на ринку твердосплавних матеріалів, порошків і сумішей.

По-друге, здешевлюється реклама і логістика товарів. Загальна тенденція така, що все більше звужується сегмент ринку послуг посередників. Великі товаровиробники покращують власний маркетинг і менеджмент збуту, виходять на прямі поставки. З іншого боку, існуючі системи збуту товару достатньо консервативні у ставленні до вітчизняних нових розробок. Не дивно, що більшість українських ноу-хау приходять до нас у імпортному виконанні. Інтернет дозволяє оминути існуючу консервативну систему торгівлі в Україні й швидше дійти до кінцевого споживача.

Втретє, впровадження нових систем електронних розрахунків уже сьогодні суттєво впливає та динамічно змінює внутрішній ринок. Незабаром вартість послуг таких систем розрахунків перестане суттєво впливати на кінцеву вартість продукції і тим самим здешевить її за рахунок мінімізації видатків на кредитування, зберігання і збут.

  Таким чином, згідно висновків наукових консультантів ІНВП "ТНТ-43", впровадження у сфері твердосплавного виробництва нових технологій збуту дозволить зробити українську продукцію більш конкурентноздатною, ніж продукція іноземних товаровиробників.

Наприклад, термін виконання замовлення деякими російськими виробниками складає від трьох місяців за умови стовідсоткової передплати товару. Українські виробники можуть виконати таке замовлення протягом місяця, але дорожче, так як сьогодні вся сировина імпортна і держава не створила запасів для стабілізації цін на ринку. Але за рахунок зниження ризику втрати грошей у зовнішньоекономічних операціях, здешевлення логістики і продажу товару, у поєднанні з фактором часу український товар може стати не менш привабливим, ніж, наприклад, російський.

Процес створення Промислового Інтернет-супермаркету "ТНТ-43" обумовив необхідність формування колективу програмістів, здатних опанувати найсучасніші інформаційні технології. В процесі діалогу з потенційними клієнтами-продавцями Інтернет-супермаркету викристалізувалася ідея створення індивідуальних "виставкових залів" продавців, де можна розмістити їхні сайти з інформацією про компанію та її продукцію.

Звичайно, кожний такий сайт зберігатиме свою індивідуальну неповторність, а новий спосіб інтеграції інтернет-ресурсів дозволить забезпечити більш високу відвідуваність сайту та, як наслідок, підвищить ефективність від присутності підприємств у всесвітній мережі.

Це ноу-хау ІНВП "ТНТ-43" обумовлює такий вид діяльності підприємства, як web-дизайн і програмування.