Про ТНТ-43
 
 
   
 
  Запрошуємо на Електронний торгівельний майданчик  
 
 
Запрошуємо на Електронний торгівельний майданчик
Запрошуємо українських виробників - постачальників товарів, послуг і технологій (далі - Постачальників) до розміщення довідково-інформаційних матеріалів для забезпечення просування та продажу продукції через мережу Інтернет.

Сьогодні погляди керівників українських підприємств все частіше звертаються до Інтернету. Згідно даних Світового банку (звіт щодо надання кредиту "Україна - розвиток через Інтернет") 63,5% українських підприємств не мають представництва в мережі Інтернет. При цьому більшість - 93,4% підприємств - вважають, що сучасна українська компанія повинна мати таке представництво, а 57,1% вкрай зацікавлені у його створенні. Таким чином, даним дослідженням підтверджується стратегічна спрямованість на представлення підприємств у мережі й використання її можливостей для продажу власної продукції. З іншого боку це означає зростання попиту на використання переваг придбання продукції через Інтернет.
Усі ці можливості ефективно забезпечуються засобами створеного ІНВП "ТНТ-43" Інтернет-ресурсу - українського промислового супермаркету "Трансфер нових технологій - 43" (далі - Супермаркет), що знаходиться за адресою tnt43.com.

Товари, послуги і технології (далі - Лоти) виробників та продавців розміщуються на Електронному торгівельному майданчику (ЕТМ) у тематичному каталозі за розділами. При цьому передбачається представлення розширеної інформації про кожен Лот (описи та характеристики, зображення тощо) й можливість визначення різних цінових параметрів в залежності від типорозмірів, варіантів виконання, матеріалів виготовлення. Необхідна інформація може бути отримана Покупцем на його електронну пошту. Система представлення товару і його продажів має звичний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Підтримка розміщених Лотів здійснюється розсиланням новин щодо них підписчикам Супермаркету. В Супермаркеті працює також система пошуку за ключовим словом як на ЕТМ, так і на інших його сторінках.

Супермаркет пропонує два варіанти представлення інформації на ЕТМ та, відповідно, два механізми продажу:

1. Централізоване виконання отриманих замовлень Супермаркетом
Знаходячись на ЕТМ, Покупець здійснює вибір представленої продукції шляхом додавання в "Електронний кошик". При цьому Покупець може замовити продукцію з різних розділів Супермаркету (промислові та споживчі товари, послуги, трансфер нових технологій). Кожна відповідна одиниця продукції може бути розміщена різними Постачальниками. Тому більш зручним (пріоритетним для роботи Супермаркету) є механізм централізованого виконання замовлення Супермаркетом.
В такому разі ІНВП "ТНТ-43" бере на себе функцію уточнення параметрів замовлення у Покупця та узгодження умов поставки (терміни, наявна кількість, місце призначення тощо) з усіма Постачальниками. Затим Супермаркет в особі ІНВП "ТНТ-43" виставляє Покупцю рахунок для оплати і після отримання коштів перераховує їх Постачальнику згідно з укладеним договором комісії, купівлі-продажу або поставки. Функцію централізованої доставки продукції Покупцю також виконує Супермаркет. Організаційно можливо забезпечити відпуск продукції Покупцю зі складів Постачальника.
"ТНТ-43" узгоджує як з Покупцем, так і з усіма Постачальниками терміни та місце доставки продукції, надання послуг, виставляє до сплати Покупцю від свого імені один рахунок.
При цьому заявлені ціни на представлені у Супермаркеті Лоти (товари і послуги у Лотах) обумовлюються в додатках Договору на інформаційне обслуговування, а вартість їх придбання ІНВП "ТНТ-43" у Постачальника - відповідним додатковим договором. ІНВП "ТНТ-43" надається знижка від звичайної відпускної ціни або обумовлюється націнка для покриття витрат Супермаркету. Як правило, ціна в Супермаркеті не перевищує роздрібні ринкові ціни, а торгова націнка може становити від 5% і бути достатньою для покриття витрат "ТНТ-43" на забезпечення виконання замовлень.
Наведений вище підхід вважається більш привабливим для Покупця, оскільки у Супермаркеті буде представлена широка номенклатура продукції різних виробників, а Покупець формує замовлення з різних розділів Супермаркету і процедура отримання ним продукції буде в такому разі більш зручною.

2. Передача замовлень на виконання Постачальнику
У випадках, коли Постачальник самостійно без посередників відпускає, наприклад, ліцензовані товари чи послуги, або цінова політика Постачальника завідомо не відповідає пропозиції на ринку, Супермаркет надає довідково-інформаційні послуги. Отримані через механізм ЕТМ замовлення передаються з усіма реквізитами Покупця обумовленим каналом зв'язку (електронна пошта, факс, телефон тощо) уповноваженій особі Постачальника. При цьому Супермаркет нараховує вартість наданих послуг згідно обумовленої сторонами ціни за п. 1.4. Прейскуранту.

З метою просування товарів на ринку в Супермаркеті створено "Виставковий зал", де розміщуються Інтернет-представництва Постачальників. Інтернет-представництво створюється зі збереженням фірмового стилю для найкращого представлення інформації пр о Постачальника. Дана сторінка виконує функцію міні-сайту (вітрини, візитівки) Постачальника у мережі Інтернет, де також може бути розміщений наданий ним прайс-лист. В Лотах, представлених Постачальником на ЕТМ, розміщується логотип підприємства, що слугує прямим переходом на Інтернет-представництво.

Для надання Покупцю більш повної інформації про продукцію та її властивості передбачена можливість створення відповідної сторінки у розділі "Характеристики продукції". Зв'язок даної сторінки з Лотами Постачальника також реалізується через механізм прямих переходів.

Супермаркет надає виключно інформаційні послуги щодо ціни і хараактеристик товару та їх виробників, тому відсутні підстави стягування додаткових податкових платежів і, відповідно, в даному Договорі згадуються тільки такі інформаційні послуги.
ІНВП "ТНТ-43" надає також послуги веб-дизайну та програмування, перекладу на англійську і російську мови.

Порівняння вартості створення власного Інтернет-представництва (з функцією Інтернет-магазину та розміщення інформації) та використання можливостей Супермаркету наведено у табл. 1.

Табл. 1. Порівняльна таблиця вартості створення власного Інтернет-представництва та розміщення інформації в Супермаркеті (ціни наведені в у.о.)

1. Початкові витрати й перші 6 міс. роботи
Найменування робіт
Власне Інтернет-представництво
Супермаркет
  Створення програмної оболонки, дизайн
300
60
  Хостінг (на 6 міс.)
50
  Придбання доменного імені (на 6 міс.)
10
  Реклама в Інтернеті
100
  Розміщення інформації про товари (50 позицій), підприємство
100
90
Разом:
560
150

2. Підтримка та обслуговування Інтернет-представництва (подальші 6 міс. роботи):

Найменування робіт
Власне Інтернет-представництво
Супермаркет
  Хостінг (на 6 міс.)
50
60
  Оплата доменного імені (на 6 міс.)
10
  Технічна підтримка
50
  Реклама в Інтернеті
100
  Коригування інформації про товари, підприємство (при необхідності)
100
25
Разом:
310
85