Навіщо потрібний AvtoVid-R?
Автомобільний відеореєстратор AvtoVid-R - це пристрій, що дозволяє записувати відео всього, що відбувається на дорозі під час руху, а також фіксувати координати GPS і показання спеціального датчика G-Sensor, який визначає прискорення й гальмування, удари й струси автомобіля.


Відеореєстратор AvtoVid-R може допомогти в ситуаціях, коли необхідно довідатися номер машини або встановити особистість людини. Бізнесмени  можуть використовувати AvtoVid-R для того, що б контролювати маршрути руху транспорту компанії й сумлінність водіїв. У деяких країнах установка автомобільного реєстратора є обов'язковою для відомчих і поліцейських автомобілів.

Ще один спосіб застосування AvtoVid-R - установка приладу в навчальних машинах автошкіл, для того, щоб після уроку водіння при перегляді відеозапису інструктор міг більш детально акцентувати увагу учня на його помилках.

І, звичайно ж, AvtoVid-R може послужити і як справжній "чорний ящик" і допомогти встановити дійсну картину ДТП і виявити її винуватця, що дозволить водієві, що постраждав у події, добитися законної компенсації нанесеного збитку.

AvtoVid-R - це надійний свідок, що не помиляється!

За можливість із точністю фіксувати абсолютно все, що відбувається з авто під час поїздки, AvtoVid-R також називають "автомобільним чорним ящиком", за аналогією зі спеціальним пристроєм, який обов'язково встановлюють у літаках для запису показань усіх приладів під час польоту.

Однак, якщо до "чорного ящика" літака, як правило, звертаються тільки в екстрених випадках, коли необхідно встановити причину катастрофи літака, то "автомобільний чорний ящик" AvtoVid-R може стати корисним своєму власникові у всіляких ситуаціях.

Зараз в Україні вкрай зросли штрафи за порушення на дорозі, і з автомобільним реєстратором AvtoVid-R довести, що водій не порушував правила і його прагнуть оштрафувати незаконно - стає набагато простіше. Відеозапис також можна використовувати в якості доказу для страхової компанії в тому, що ушкодження машини отримані в результаті страхового випадку.